Nuk përmbahet Leonora Jakupi, kështu e ‘dridh’ belin para tupanave!


Këngëtarja e njohur kosovare, Leonora Jakupi është shumë e dashur për audiencën.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Leonora kohën e fundit është shumë aktive në rrjetin social, duke zbuluar pak nga jeta e saj private.

Edhe pse vitet po kalojnë, Leonora veç po shkon duke u rinuar.

Se fundmi Leonora ka marrë pjesë në një dasmë. Në një video të publikuar shihet këngëtarja duke ‘dridhur’ belin para tupanave.

E rregulluar bukur dhe në disponim të mirë, Leonora paska shkëlqyer në këtë dasmë. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *