Marigona Krasniqi pas lindjes i rikthehet foto sesionve në profesionin e saj


Marigona Krasniqi pas lindjes i rikthehet foto sesionve në profesionin e saj

Pas lindjes, Marigona Krasniqi i rikthehet foto sesionve në profesionin e saj.

Modelja Marigona Krasniqi është një nga modelet më të dalluara shqiptare.

E bukur dhe me linja perfektë, ajo arrin vëmendje me secilin foto sesion.

Siç bëri të ditur, bukuroshja shqiptare u bë nënë për herë të parë duke lindur një djalë.

Pas frytit të saj të dashurisë me boksierin Robin Krasniqi, si duket i është rikthyer profesionit të saj.

Këtë e bëri të ditur së fundmi, ku është shfaqur në imazhe të reja në Instagram duke vënë në pah fizikun e saj në poza joshëse.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *