Luana nuk e fshehë më dashurinë për burrin, i thotë publikisht “Të dua”


Luana nuk e fshehë më dashurinë për burrin, i thotë publikisht “Të dua”

Luana Vjollca më në fund i tha “të dua”.

Luana Vjollca nëpërmjet promos të puntatës të ardhshme të “Zemër Luana” duket se i ka bërë një dedikim partnerit të saj.

Promoja e kësaj të diele ka tre çiftet e njohura, Sarah Berishën dhe Dj Pm, Almeda Abazin dhe aktorin turk Tolgahan, si dhe Ritën dhe Fidanin.
Ajo që bie në sy në fund të promos është fjalia përmbyllëse e Luana Vjollcës.“Të bëj dhe unë ndonjë dedikim apo jo?! Të dua!”, thotë moderatorja.

Të jetë ky një dedikim për partnerin e saj, Krenar Çoçajn?!

Edhe pse nuk ka folur kurrë për jetën e saj private,

Luana prej vitesh është në një lidhje dashurie me biznesmenin e njohur nga Kosova.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *