Gëzimj e bën vajzën si shoqe, e vesh me shumë shije


Gëzimj e bën vajzën si shoqe, e vesh me shumë shije

Gëzime Hamzaj, është një personazh shumë i komentuar.

Ajo u bë figurë publike që kur u martua me djalin e këngëtares së njohur, Remzie Osmani, shkruan ORAinfo.

Ata të dy janë çifti më i përfolur i show-bizzit dhe vazhdimisht janë në qendër të vëmendjes.

Gëzmija është një nënë e përkushtuar.

Para pak çastesh ka publikuat foto të vajzës së saj, Emës, të cilën e ka veshur me shumë shije. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *