Si i ka ndryshuar lindja e vajzes? Ilda Bejleri flet për partnerin e saj: Flemë në shtretër të ndarë


Moderatorja e njohur Ilda Bejleri është shprehur shumë e rezervuar për jetën e saj private. Mirëpo mbrëmjen e djeshme ajo ka bërë një përjashtim duke u shfaqur për herë të parë në ekran si nënë.Ilda ka ndarë detaje nga jeta e saj private dhe mëmësia. Ndër të tjera ajo ka treguar se pasi ka lindur vajza fle në dhomë me të, duke e lënë partnerin vetëm në dhomë, pasi sipas saj është më mirë të jesh vetëm pa gjumë se të dyja.

“I thashë direkt partnerit sapo mora vesh që jam shtatzënë, ishte një periudhë shumë e bukur, e morëm vesh shumë bukur. Vajzat janë shoqe shumë të mira, janë të veçanta. E quajta vetë, po shikoja një filmi dhe me pelqeu si tingellonte Siena.Pjesa me e veshtire jane ditet e para dhe muaji i fundit.Sapo ta kapesh eshte e veshtire pastaj eshte me e lehte Naten rri vetem, pjesa me e veshtire.Marredhenia nuk ka ndryshuar. vajza fle vetëm në dhomë dhe unë fle me të.Më mirë një pa gjumë se dy”, tha moderatorja në “Goca dhe Gra”.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *