Publikohet fatura “e frikshme”/ Nuk do ta besoni sa kanë paguar biftekët e “floririt” të Nusretit, fatura del më e shtrenjtë se një apartament në zemër të Tiranës (FOTO)


Publikohet fatura “e frikshme”/ Nuk do ta besoni sa kanë paguar biftekët e “floririt” të Nusretit, fatura del më e shtrenjtë se një apartament në zemër të Tiranës (FOTO)

Postimi i një faturë në Instagram nga shefi i njohur turk, Nusret, i cili në publikun e gjerë u bë i njohur si Salt Bae, ka shkaktuar komente të ndryshme.

Së fundmi shefi i njohur turk ka postuar me entuziazëm në “Instagram” shumën e faturës në restorantin e tij në Abu Dhabi, e cila ka arritur në 161.550 euro, pra aq sa mund të kushtojë një apartament në zemër të Tiranës.

Publikohet fatura “e frikshme”/ Nuk do ta besoni sa shumë

“Grabitje e hapur”, komenton një ndjekës.

Mirëpo, Nusret i është shmangur pyetjes se kush e ka paguar faturën e rëndë prej 161.550 euro për të ngrënë në restorantin e tij.

Përveç mezeve dhe biftekëve “të artë”, klienti hapi edhe dy shishe verë Petrus 2009 dhe pagoi 200 mijë dirhemë (52 541 euro). Kjo verë në bodrum (nëse e gjeni) është 6000 euro shishe.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *