Nëna me e bukur shqiptare godet në cak, me këtë pamje do t’iu lë pa gjumë!


Adrola Dushi, është njëra nga personazhet më të komentuar në mediat rozë.

Që kur i shpall më e bukura e Shqipërisë, asaj iu hapën dyert që suksesin e saj ta shtrijë përtej kufijve shqiptar, shkruan ORAinfo.

Tani, jeta e saj profesionale është mes Shqipërisë dhe Amerikës, vend në të cilin ajo punon dhe mundohet ta rrisë djalin e saj siç është më së miri.

Në shumicën e kohës, Adrolën jemi mësuar ta shohim me grim të rëndë dhe në pasarela, mirëpo ajo edhe në jetë të përditshme është një femër shumë e bukur.

Se fundmi, Adrola ka mahnitur me pamjen e saj.

E grimosur bukur dhe me flokë të kapura, Adrola po duket një bukuroshe e vërtetë. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *