‘Dashnija e jetës sime’, Gili uron bashkëshortin e saj me fjalët më të ëmbëla


‘Dashnija e jetës sime’, Gili uron bashkëshortin e saj me fjalët më të ëmbëla

Këngëtarja e njohur Gili, ka kohë që nuk ka sjellë një këngë të re.

Që një kohë të gjatë, ajo nuk ka punuar te ndonjë projekt të ri, pasi më shumë i është përkushtuar djalit të saj, Redonit që i ka hyrë botës së muzikës, shkruan ORAinfo.

Gili, përveç profesioni të saj, ajo gjithmonë është komentuar edhe për dukjen dhe pamjen e saj.

Këngëtarja e mirënjohur shumë shpejt do ta marrë epitetin e gjyshes për herë të parë.Por, ajo në pamje ende duket si vajzë e re.

E sot, Gili ka uruar bashkëshortin e saj, Ilirin, për ditëlindje me fjalët më të mira.

“Urime ditëlindja Ilir dashnija e jetës sime”, ka shkruar Gili. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *