A është kjo bukuroshe nusja më e bukur e Vushtrrisë?


A është kjo bukuroshe nusja më e bukur e Vushtrrisë?

Kaltrina Mikushnica po tregohet e zonja në shumë aspekte.

Përveç që ka një stil unik në përditshmëri, ajo kohëve të fundit shfaq interesim edhe për veshje tradicionale, shkruan “Kosovarja”.

Në disa imazhe që po qarkullojnë në rrjete sociale, ajo shkëlqen me kombinim që ka bërë dhe bën dritë si nuse.

Theksojmë, Kaltrina vazhdon me suksese të shumta në profesionin e saj.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *