Selvija tregon domethënien e emrit të djalit të saj


Selvija tregon domethënien e emrit të djalit të saj

Selvije Jao dhe Shpat Kasapi u bën prindër për hetë të parë.

Ata u bënë prindër të një djali.

E kureshtja e publikur per emrin e fëmijës por edhe domethëninen eshte e madhe.

Së fundmi Selvija hapi një pyetesor për ndjekësit ku i erdhi pikerisht një pyetje e tillë.

”Cfarë kuptimi ka emri Roel” shkruan një përcjellëse.

”Roel domthëne thasar i smuar dicka e këtillë.

Mua më shumë më pëlqen se si tingëllon se sa si emer” ishte pergjigja e Selvijes.

Ndryshe, Selvija dhe Shpati janë një nga ciftet më të dashura te shoë bizit./InfoKosova/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *