Sarah Berisha dhe DJ PM marrin hap e madh, kjo foto i ‘vë vulën’ marrëdhënies së tyre


Big Brother Vip ishte një ogur i mirë për disa personazhe të cilët përveç argëtimit aty brenda, fituan dhe njeriun e tyre të zemrës.

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz janë në pritje të një bebushi, ndërsa Pajtim Krasniqi dhe Sarah Berisha do të jenë në pritje të dasmës së tyre.

Ka qenë vetë blogerja ajo e cila ka bërë me dije se Dj PM i ka propozuar për martesë dhe sigurisht që ajo i ka thënë “Po”.

Sarah Berisha dhe DJ PM marrin hap e madh, kjo foto i ‘vë

Epo, të trashëgoheni dhe të gjithë me padurim mezi do presim dasmën e tyre.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *