Gresa sjell imazhe nga festa e ditëlindjes së parë të Diellit


Gresa sjell imazhe nga festa e ditëlindjes së parë të Diellit

Këngëtarja Gresa Behluli dhe Lulzim Ibrahimi u bënë prindër për herë të parë më 12 nëntor 2021.

Bashkë më partnerin e saj djalin e tyre vendosën ta quajnë, Diell.

Dielli, para disa ditësh mbushi një vit dhe vogëlushit i organizuan një festë.

Ndërkohë sot artistja ka sjellë për fansat fotografi nga ndenja që i kanë organizuar Diellit të ëmbël. /Kosovarja/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *