Dielli mbushi 1 vjet, Gresa sjell imazhet me të bukura nga ditëlindaj e djalit


Dielli mbushi 1 vjet, Gresa sjell imazhet me të bukura nga ditëlindaj e djalit

Këngëtarja Gresa Behluli dhe Lulzim Ibrahimi u bënë prindër për herë të parë më 12 nëntor 2021.

Bashkë më partnerin e saj djalin e tyre vendosën ta quajnë, Diell.

Ky i fundit para disa ditësh mbushi një vit dhe vogëlushit i organizuan një festë.

Ndërkohë sot artistja ka sjellë për fansat fotografi nga ndenja që i kanë organizuar Diellit të ëmbël.

E gjitha familja Behluli ishte e ftuar në ditëlindjen e parë të diellit.

Kaq të lumtur po duken ata se bashku.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *