“Ajo tha PO”, Pm i propozon martesë Sarës?


Sarah dhe Dj Pm mbesin çifti më i komentuar i momentit.

Blogerja dhe Dj u njohën dhe pëlqyen njëri-tjetrin gjatë qëndrimit të tyre në “Big Brother VIP”.

Pasi dolën nga shtëpia VIP, çifti i ri qëndroi larg televizionit për të vazhduar romancën e tyre në privatësi.

Duket se dyshja e famshme Sarah Berisha dhe Dj Pm kanë vendosur t’i japin kahje tjetër marrëdhënies së tyre.

Kështu na la të kuptojmë vet blogerja me postimin e fundit në “Instastory”.

Në foto ka postuar dorën e saj me unazë fejese dhe ka shkruar: She said yes.

Se a ka marrë propozim nuk ka treguar.

Keshtu duke e lenë enigmë këtë pjesë për të bërë ‘zhurmë’ në media./Indeksonline/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *