Një kaçurrele joshëse, Xhensila shfaqet mahnitëse në stilin e ri të flokëve


Një kaçurrele joshëse, Xhensila shfaqet mahnitëse në stilin e ri të flokëve

Para disa ditësh, artistja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj ka zbuluar së shumë shpejt do të sjellë projektin e ri muzikor.

Xhensila në “Instagram” ka ndarë disa fotografi duke treguar “look-un” e saj në klipin e këngës së re.

Në fotografi ajo shihet shfaqet me flokë të gjata dhe kaçurrela të theksuara dhe një stil shumë veror.

“Së shpejti”, shkroi ajo ndër tjerash sipër postimit.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *