Miriami dhe Albani kanë një pyetje për ndjekësit


Miriami dhe Albani kanë një pyetje për ndjekësit

Alban Skenderaj dhe Miriam Cani janë ndër ciftet më të dashura shqiptare.

Prej kohësh partner në jetë dhe muzikë, ata nihen si dyshja që i ka rezistuar kohës pa edhe një skandal të vetëm.

Ata janë mjaft aktiv në rrjete sociale ku shpesh ndajnë më fansat momente nga përditshmëria e tyre por edhe puna.

Nejtë ka ndodhur edhe së fundi.

Çifti simpatik, kohët e fundit kanë kaluar shumë kohë së bashku pas angazhimeve të shumta.

Miriami dhe Albani kanë një pyetje për ndjekësit.

Albani thotë: “ Më mirë deti apo mali?”

Çifti duket se këtë herë kanë vendosur ta shijojnë malin, ku edhe publikojnë disa peizazhe nga vendi ku ndodhen./kosovarja


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *