E njihni? Xhensila Myrtezaj bën ndryshimin e madh në pamje


Xhensila Myrtezaj ka marrë vëmendjen e të gjithëve me fotot e fundit në rrjete sociale. Ajo ka bërë një ndryshim të madh në pamje për këngën e saj të re që pritet të vijë së shpejti në bashkëpunim me reperin Kidda.

Këngëtarja është shfaqur me flokë të gjatë dhe kaçurrela. Ajo ka marrë shumë pëlqime dhe komente nga ndjekësit për stilin e veçantë.

“Unë jam your missy. Së shpejti”, ka shkruar Xhensila krahas fotove.

E njihni? Xhensila Myrtezaj bën ndryshimin e madh në pamje


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *