Si do i përgjigjej Engji ftesës për Big Brother VIP Kosova?


Si do i përgjigjej Engji ftesës për Big Brother VIP Kosova?

Engjëllusha Salihu është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo vazhdimisht sjell projekte të reja muzikore.

Këngëtarja poashtu është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale ku shpesh ndan imazhe nga përditshmëria.

Engjëllusha Salihu ishte e ftuar në emisionin Prive.

Ajo ndau 50 përgjigjet e saj në 50 pyetjet tona që prekën tema nga më të ndryshmet.

A ka nisur një lidhje dashurie?

Kush nga beqarët e shtëpisë e ka dasmën më afër?

Si do i përgjigjej Engji ftesës për Big Brother VIP Kosova?

Për këto dhe të tjera, 50 pyetje me Engjëllusha Salihun vijnë në vijim. /Prive


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *