Sa shumë ka ndryshuar aktorja Teuta Krasniqi


Sa shumë ka ndryshuar aktorja Teuta Krasniqi

Ajo u bë e njohur me pjesëmarrjen në serialin Cka ka shpija.

Aktrimi i saj u pëlqye shume nga publiku duke marr famë goxha të madhe.

Ajo tashmë është mjaft e përcjellur edhe në rrjetet sociale.

Së fundmi ka marrë vëmendje me dukjen.

Me flokët e gjatë e kuruar në detaje duket me të vërtete mahnitëse.

Ndryshe, nuk lë pa u kaluar edhe emri dhe mbiemri i njejte me aktoren tjeter te njohur.

Teuta Krasniqi e cila luante rolin e Saranes ne serialin Kafeneja Jone ndersa sot është një nga artistet me të dashura shqiptare./InfoKosova/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *