Blero shfaqet i lumtur në krahët e moderatores së njohur kosovare


Këngëtari i njohur Blero Muharremi ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të ndarjes nga partnerja e tij, Afrona Dika.

Ai ditë me parë konfirmoi edhe zyrtarisht ndarjen nga modelja kosovare, duket kërkuar nga të gjithë që ta lënë të qetë.

E pas ndarjes nga gruaja, këngëtari ka filluar të jetë me aktiv në publik si dhe në rrjetet socaile.

Ai sot ka publikuar një foto në Instastory ku shihet nën shoqërinë e një vajze misterioze. E vetmja gjë që ai ka preferuar të zbulojë rreth saj është ngjyra e flokëve, bionde.

Nuk dihet identieti i vajzës pasi Blero nuk ka zbuluar asgjë më shumë. Foton, këngëtari e ka shoqëruar me një zemër lejla.

Nga ana tjetër, moderatorja e njohur kosovare, Blerona Zeqiri ka publikuar një foto ku shfaqet në krahë të Bleros.

Ajo krahas fotos ka treguar se Blero do të jetë mysafir të emisioni i saj, ‘Një kafe prej shtëpisë’.

Blerona ka paralajmëruar se Blero do t’ia ‘shpalos zemrën’.

Mbetet të shihet nëse Blero në këtë bisedë do të tregojë se kush është ..


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *