“Ajo tha PO’, fejohet këngëtari i njohur kosovar, pamje nga ceremonia


“Ajo tha PO’, fejohet këngëtari i njohur kosovar, pamje nga ceremonia

Këngëtari kosovar, Ernest Zeka i njohur me nofkën “Estto” i ka dhënë fund beqarisë.

Lajmi u bë i ditur përmes disa fotografive të publikuara në rrjetin social “Instagram” nga vetë këngëtari.

Ai dhe partnerja e tij, Enkela Karavidaj kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me fejesë.

Kujtojmë se Estto nuk është komentuar ndonjëherë për jetën e tij private pasi ka qenë më i rezervuar sa i përket kësaj pjese, edhe pse është i pranishëm në estradë tash e sa vite.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *