Adelina Hasani pozon nga ballkoni, merrë vëmendje me fustanin


Adelina Hasani është moderatorja që po shënon suksese në profesion.

Ajo po komentohet shumë në media, dhe përpos profesionit edhe për dukjen.

Së fundmi publikoi një foto të re nga ballkoni.

Derisa vëmendje mori me fustanin e shkurtër që po e bën të duket shumë zonjë./InfoKosova/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *