Nora Istrefit nuk i bëhen ‘bajat’ këta pantolla, shfaqet në disa dalje së fundmi me të njëjtit


Nora Istrefit nuk i bëgen ‘bajat’ këta pantolla, shfaqet në disa dalje së fundmi me të njëjtit

Nora Istrefi e fiksuar pas këtyre pantallonave, shfaqet në disa dalje së fundmi me të njëjtit.

Nora Istrefi është nga femrat më atraktive të skenës muzikore shqiptare, e cila edhe pse nënë e një vajze ruan forma perfekte trupore të lakmuara nga vajzat.

Këngëtarja njihet edhe për stilin unik të saj në paraqitjet televizive, koncerte por edhe në jetën e përditshme.

Nora duket se nuk e ka problem të paraqitet disa herë me rrobat e njëjta dhe ky është një shembull i mirë.

Këngëtarja u shfaq me një palë pantallona me shumë gjepa para pak javësh në emisionin “Më lër të flas”.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *