FOTOT/ Luana Vjollca si asnjëherë më parë, shfaqet duke ngrënë picë dhe…


FOTOT/ Luana Vjollca si asnjëherë më parë, shfaqet duke ngrënë picë dhe…

Luana Vjollca është një nga moderatoret më të përfolura dhe më të ndjekura të ekranit.

Që prej javës së kaluar, ajo ka nisur emisionin e saj “Zemër Luana”, ndërsa puntata e dytë do të transmetohet mbrëmjen e sotme.

FOTOT/ Luana Vjollca si asnjëherë më parë, shfaqet duke

Dhe duket se Luana ka nisur përgatitjet për të dalë në skenë. Pak më parë ajo ka publikuar disa foto, ku shihet duke rregulluar flokët dhe duke u përgatitur për të dalë në skenë.

Por siç duket koha e ngjeshur nuk i ka lënë mundësi të ulej që të ushqehej, ndaj edhe moderatorja ka nisur të hajë teksa bëhej gati.

Në fotot e publikuara nga vetë Luana, ajo shihet duke ngrënë picë dhe duke rregulluar flokët njëkohësisht.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *