Platori ka ditëlindjen, ja si po feston Mihrija me nusen


Platori ka ditëlindjen, ja si po feston Mihrija me nusen

Mihrije Braha është një personazh i diskutuar në mediat rozë.

Ajo dhe bashkëshorti i saj, Naim Abazi janë një ndër çiftet më të dashura nga audienca.

Familja e madhe e tyre sot kanë festë.

Plator Abazi feston ditëlindjen dhe në imazhet e mëposhtme shihet edhe nusja Tringa teksa i’u bashkua këtij evenimenti. /nzoom


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *