Mimoza Mustafa bëhet gati për të dal, po duket si zonjë e vërtetë me komplete ngjyrë vjollcë


Mimoza Mustafa bëhet gati për të dal, po duket si zonjë e vërtetë me komplete ngjyrë vjollcë

Mimoza Mustafa vazhdon të jetë një ndër këngëtaret më të përfolura në vend.

Përkundër moshës, ajo është një grua me shumë stil, përcjell ORAinfo.

Mimoza është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo është shfaqur e veshur me komplete ngjyrë vjollce dhe po duket si zonjë e vërtetë./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *