Ҫfarë po ndodh mes Bleros dhe Shkurte Gashit?


Ҫfarë po ndodh mes Bleros dhe Shkurte Gashit?

Blero dhe Shkurte Gashi janë shumë të dashur për publikun.

Ata janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet, përcjell ORAinfo.

Siҫ duket ata po përgatitin një këngë së bashku.

“Ҫka po thoni ju”, kanë shkruar ata në postimin e tyre./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *