Nuk përmbahet Beatrix, me këtë veshje provokuese shfaqet rrugëve të Tiranës


Nuk përmbahet Beatrix, me këtë veshje provokuese shfaqet rrugëve të Tiranës

Beatrix Ramosaj, është njëra nga personazhet më të dashura për publikun.

Ajo u virale në rrjetet sociale që kur mori pjesë në emisionin Big Brother Albania, shkruan ORAinfo.

Lidhja e saj me aktorin Donald Veshaj e bëri atë njërën nga vajzat më të komentuara, madje ajo kishte edhe një periudhë të rëndë emocionale.

Tani, duket se ajo e ka kaluar ato momente dhe po i shijon në maksimum daljet e saj me shoqëri.

Këngëtarja sot ka publikuar disa foto ku shfaqet super provokuese.

Duket pozuar pranë liqenit artificial në Tiranë, Beatrix shfaqet super hot.

Ajo nuk heziton ta ekspozojë trupin e saj në top formë. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *