“Ngjyra s’ po m del qysh e kam…”, Leonora shfaqet e pakënaqur me punën e Kacit


“Ngjyra s’ po m del qysh e kam…”, Leonora shfaqet e pakënaqur me punën e Kacit

Këngëtarja e njohur kosovar,e Leonora Jakupi, emër dhe zë i dashur gjithandej.

E mirëpritur dhe e duartrokitur kudo që prezantohet.

Së fundi vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme, tek merrë dhe komente të shumta pozitive, edhe kërkesa të shumta për të postuar edhe nga jeta e saj private, për çka gjithmonë shprehet kureshtja e fansave .

Leonora , këto ditë është e angazhuar në skenat e programeve festive , andaj dhe i bie që të vizitojë shpesh sallonet e ondulimit.

Padyshim se më i shpeshti është ai i Kacit , nga këngëtarja poston edhe foto me te.

Leonora para pak çastesh ka publikuar pamje nga salloni ondolim duke treguar se nuk është e kënaqur me ngjyrën e flokëve.

“Ngjyra s’po me del qysh e kam, e kam ma të mirë”, dëgjohet Lenora duke i thënë Kacit, ku ky i fundit me pas i jep shpjegimin që dëgjohet në videon më poshtë.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *