Me flokë të drejtuara dhe me një ngjyrë unike, Shkure Gashi shfaqet mahnitëse


Shkurta Gashi, është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun.

Ani pse ka kohë të gjatë në skenën muzikore, ajo gjithmonë ka sjellë këngë e hite të paharrueshme, shkruan ORAinfo.

Shkurten kohë me parë ishte martuar, ndërsa në jetë ka sjell edhe një djalë, të cilën e ka quajtur me emrin, Mal.

Ndërsa tani, Shkurta po e vazhdon karrierën prej këngëtareje, duke marrë pjesë në shumë ndeja të ndryshme.

Për tu dukur sa me bukur, Shkurta rregullohet çdo herë në sallone të ondulimit.

Së fundmi këngëarja ka publikuar një foto nga friezerka, ku shfaqet e rregulluar bukur.

Me flokë të drejtuara dhe me një ngjyrë unike, Shkura po shkëlqen në pamje. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *