Gili vendos të bëhet sërish nuse, sfidon rejën e saj me këtë pamje


Gili vendos të bëhet sërish nuse, sfidon rejën e saj me këtë pamje

Këngëtarja e njohur Gili, ka kohë që nuk ka sjellë një këngë të re.

Që një kohë të gjatë, ajo nuk ka punuar te ndonjë projekt të ri, pasi më shumë i është përkushtuar djalit të saj, Redonit që i ka hyrë botës së muzikës, shkruan ORAinfo.

Gili, përveç profesioni të saj, ajo gjithmonë është komentuar edhe për dukjen dhe pamjen e saj.

Këngëtarja e mirënjohur shumë shpejt do ta marrë epitetin e gjyshes për herë të parë.

Edhe pse kohë me parë është bërë vjehërr, Gili po vazhdon të kujdeset shumë për pamjen e saj.

Ajo se fundmi ka publikuar një video ku shfaqet e rregulluar si nuse.

Me grim të bukur dhe me flokë të rregulluara me stil, Gili po e sfidon me pamje edhe rejën e saj. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *