Don Xhon flet për herë të parë pas ndarjes me modelen ruse, ka një pyetje publike për të


Don Xhon flet për herë të parë pas ndarjes me modelen ruse, ka një pyetje publike për të

I futur në një zemër Don Xhon u përball me disa pyetje interesante nga Olsi Bylyku në emisionin “Zemër Luana”.

Mes tjerash ai i pyet për modelen ruse, Ariana Lirey.

Olsi e pyeti reperin nëse do t’i thoshte diçka ish-të dashurës përmes programit.

“A të mungoj?”, tha reperi ndërsa ishte Butrinti që kërkoi që këtë t’i thoshte në rusisht dhe Xhoni improvizoi duke shkaktuar të qeshura.

Tutje ai zbuloi se kënga me Erën nuk ishte dedikim për të.

“Kënga është për dikë tjetër.

Nuk është ruse, kam thënë e bukur është si ruse”.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *