Albatriti tregohet një burrë i kujdesshëm, ja me çfarë dhurate e ka surprizuar të puna sot gruan e tij


Egzona Muqiqi, është njëra nga nuset më të komentuara të estradës.

Ajo është gruaja e këngëtarit të njohur, Albatrit Muqiqit, me të cilin ka një jetë shumë të lumtur.

Lidhje e tyre e dashurisë është forcuar që kur në jetë kanë ardhur tre fëmijët e tyre, shkruan ORAinfo.

Ani pse Egzona është bërë nënë në moshë të re, ajo është treguar e suksesshme edhe në biznesin e saj privat.

Ajo çdo ditë është pjesë e punës dhe mundohet që edhe për dukjen e saj të përkujdeset në maksimum.

E sot Egzona është surprizuar në vendin e punës nga burri i saj në Albatriti.

Ai i ka dërguar asaj një buqetë të madhe me lule dhe disa qokollada.

Surpirzën nga burri, Egzona e ka ndarë edhe me fansat e saj në rrjetet sociale.

Kaq e lumtur po duket ajo nga ky veprim i burrit të saj. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *