Luana shfaqet kaq joshëse, gjoksi i saj ‘gjigant’ merr gjithë vëmendjen


Luana Vjollca arrin të marrë vëmendjen e faqeve rozë sa herë që shpërndan imazhe të reja në profilet e saja në rrjetet sociale.

Ajo së fundi ka ndarë disa imazhe të reja në llogarinë e saj në Instagram.

Në fustan të hapur ajo po duket tejet joshëse.

Moderatorja tërheqëse mori pëlqime dhe komplimente të shumta nga fansat e saj./InfoKosova


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *