Këngëtarja shqiptare shfaqet e mbuluar e gjitha me para: Kush tha që s’kam…(VIDEO)


Këngëtarja Rovena Stefa po bën shumë vite që është pjesë e tregut muzikor. Kjo ka bërë që ajo të ketë shumë koncerte në vende të ndryshme. Si pasojë, edhe të ardhurat i ka të larta.

Mirëpo, përveç koncerteve, Rovena fiton edhe nga “Tik-Tok”. Së fundmi, këngëtarja ka postuar një video, në të cilën shfaqet e mbuluar me euro dhe thotë: “Se dëgjova se tha dikush që Rovi s’ka pare? Khëë”.

@queenrovena #momey #rovenastefa #queenrovena #fyp #tiktok #goviral #viral#moneymakeeeerrr #moneychallenge ♬ original sound – QUEEN ROVENA


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *