Engji është bërë gati me dalë sonte, qenka shndërruar si kukull


Engjellusha Salihu është vajza e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit.

Ajo ka kohë që ka nisur të ushtrojë profesionin si të nënës së saj dhe po këndojnë së bashku ka do që shkojnë, shkruan ORAinfo.

Ndonëse në fillimet e saj është përfolur shumë edhe për jetën e saj private të cilën e mbanë shumë privatisht, ajo shumë është komentuar edhe për pamjen e saj.

Engji sot ka publikuar një foto ku tregon se është bërë fati me dalë.

E rregulluar bukur, ‘sugarica’ e Shyhrete Behlulit po duket si ‘kukull’ në këtë pamje. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *