Çfarë po ndodh mes tyre? Romeo Veshaj takon modelen e njohur. dalin FOTOT


Modelja Trejsi Sejdini dhe aktori Romeo Veshaj janë fotografuar në shoqërinë e njëri-tjetrit. Këto janë disa foto të dy personave të njohur duke drekuar nën shoqërinë e njëri-tjetrit në plazh.

Nuk e dimë nëse mes tyre ka diçka më shumë se një marrëdhënie shoqërore apo nëse Trejsi do të jetë e ftuara e radhës në programin e binjakëve, por fakti është se ata shfaqen shumë të lumtur me njëri-tjetrin.

Çfarë po ndodh mes tyre? Romeo Veshaj takon modelen e njohur. FOTO

Por edhe sikur të kishte diçka më shumë se një dalje mediatike, nuk do të habiteshim, pasi ndodh gjithmonë që një mik të jetë mes dy personazheve të showbiz-it, për të shmangur thashethemet që mund të lindin për ta…


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *