Adelinën ky fustan e bën të duket bombë


Adelina Ismaili gjithmonë duket e zjarrtë me linjat dhe bukurinë natyrale që ka.

Ajo qëndron e afërt me imazhe të ndryshme, gjithmonë duke mos munguar edhe në lajmet rozë, shkruan “Kosovarja”.

Në një imazh të fundit, këngëtarja me fustanin e bukur dhe të ngushtë shfaqet me elegancë dhe bën dritë.

Ju pëlqen?


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *