Nuk do ta besoni si dukej! Adriana Matoshi publikon foto nga rinia e saj


Nuk do ta besoni si dukej! Adriana Matoshi publikon foto nga rinia e saj

Aktorja dhe deputetja, Adriana Matoshi, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Shpesh, ajo ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme.

Së fundmi, Matoshi ka vendosur të publikojë një fotografi nga e kaluara e saj

Në këtë imazh, aktorja Adriana Matoshi na dëshmon se ajo ka qenë një bukuroshe qysh në moshë të re.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *