Mihrije Braha bie nostalgjike dhe hap arkivat, nuk mund ta imagjinoni si dukej disa vite më parë (Foto)


Këngëtarja e njohur kosovare, Mihrije Braha, së fundmi është bërë nostalgjike.

Në një postim në “Instagram”, artistja ka publikuar foto nga arkivi i saj.

‘Nga arkivi im’, ka shkruar ajo sipër fotos ku artisti shihej në moshë të re.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *