Mbulohet Adrola Dushi, në këtë veshje ka marrë gjithë vëmendjen


Mbulohet Adrola Dushi, në këtë veshje ka marrë gjithë vëmendjen

Adrola Dushi, është njëra nga personazhet më të komentuar në mediat rozë.

Që kur i shpall më e bukura e Shqipërisë, asaj iu hapën dyert që suksesin e saj ta shtrijë përtej kufijve shqiptar.

Tani, jeta e saj profesionale është mes Shqipërisë dhe Amerikës, vend në të cilin ajo punon dhe mundohet ta rrisë djalin e saj siç është më së miri.

Adrola sot ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur krejt zi, në këtë veshje, Adrola po duket zonjë e rëndë. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *