Kështu i kërcejnë gjoksi dhe të pasmet Kallashit teksa ecën


Kallashi poston fotografi nga më të ndryshmet në faqen e saj në Instagram, ku ndiqet nga shumë njerëz.

Ata që e ndjekin Kallashin në këtë rrjet social, duan të shohin më shumë nga ajo dhe kërcimtarja i shpërblen.

Kallashi nuk ngurron që kohë pas kohe të postoj foto e video të ndryshme, te cilat marrin mijëra pëlqime.

Ne videon e fundit Kallashi shfaqet teksa ecen dhe ‘asetet’ e saj nuk po rreshtin se levizuri dhe duket kaq provokative./InfoKosova/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *