E mbani mend Bora Zemanin në klipin e këngës së Ermalit dhe Dr.Florit


Kanë kaluar 9 vite, por kënga “Do të vij të dielën” nga Ermal Mamaqi dhe Dr.Flori mbetet e paharrueshme, por një detaj që ndoshta e kishit harruar është pjesëmarrja e Bora Zemanit në klip.

Bora asokohe shfaqej në klip e veshur me veshje popullore dhe sigurisht vitet kanë kaluar e ndryshimi është i madh.

Në një tjetër pjesë të klipit atë e shohim për herë të parë dhe nuse.Ju rifreskojmë pak memorien me klipin e mëposhtëm:


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *