Ariana i bën video vetë, kështu e ‘dridh’ belin


Ariana i bën video vetë, kështu e ‘dridh’ belin

Ariana Fejzullahu, është njëra nga emrat më të komentuat të show-bizit.

Që kur ajo u martua me këngëtarin e njohur, Ermal Fejzullahu, Ariana gjithmonë ka qenë në qendër të vëmendjes, shkruan ORAinfo.

Ani pse është nënë e katër fëmijëve, Ariana gëzon forma shumë të mira dhe hiret e saj shpesh i poston në rrjetet sociale.

Ariana në çdo paraqitje duket elegante dhe e rregulluar bukur.

Ajo se fundmi ka publikuar një video ku shfaqet duke reklamuar veshjen e saj.

Me disa lëvizje joshëse, ajo nuk heziton ta dridh edhe belin në këtë paraqitje. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *