Alketa që “mbron” femrat tallet me kolegen e saj Luana Vjollca… “ Është mbushur TvKlan me tigra e xhirafa”


Alketa që “mbron” femrat tallet me kolegen e saj Luana Vjollca… “ Është mbushur TvKlan me tigra e xhirafa”

Alketa Vejsiu e cila luan shpesh me kartën që mbron femrat, duket se nuk është dhe aq feministe sa e shet veten në ekran e rrjete sociale.

Mesa duket në ekranin e Tv Klan janë shtuar shumë biondet dhe këtë fakt s’mund ta durojë dot Alketa.

Dje gjatë programit të saj ajo ka ironizuar jo vetëm klikimet e emisionit të Luana Vjollcës, por është talluar edhe me emrin e moderatores.

“Këtu në Tv Klan kemi tigra, xhirafa, mjellma. Kemi një jetë që punojmë dhe si marrim dot 1 milion klikime”, ka thënë Alketa, e në fakt s’ka faj se as 100 mijë klikime si ka shkuar emisioni i një jave më parë ndaj dhe Alketa e ndjen konkurrencën./kryefjala


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *