“Ti dashnia ma e madhe e jetës time”, Leonora Jakupi zgjedh fjalët më të ëmbla për nënën e saj


Njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun është edhe Leonora Jakupi, ajo numëron dekada prej kur edhe është pjesë e skenës muzikore,

Leonora vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale duke treguar për jetën e saj.

Nëna e saj feston ditëlindjen dhe urimin me fjalët më të ëmbla e mori nga këngëtarja.

“Urime ditëlindjen zemra ime mam! Lus Zotin të kesh jetë të gjatë për vete për ne për njerëzit që të duan! Ti dashnia ma e madhe e jetës time e buzëqeshur qofsh gjithëmonë’, ka shkruar ajo. /Lajmi


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *