Shyhrete Behluli i sfidon edhe vajzat e reja, me veshje sportive duket si 20 vjeçare


Shyhrete Behluli i sfidon edhe vajzat e reja, me veshje sportive duket si 20 vjeçare

Shyhrete Behluli gjithmonë përkujdesjen për vetën nuk e lë anash. Ajo dallohet në të gjitha aspektet, dhe nuk ndalet duke korrur suksese të shumta. Shyhrete Behluli, është njëra nga ikonat e muzikës shqiptare. Ani pse ka kohë të gjatë që është pjesë e skenës muzikore, ajo asnjëherë nuk është ndalur duke sjellë shumë këngë e hite, shkruan ORAinfo.

Krahas muzikës, Shyhretja shfaqet shumë aktive edhe në rrjetet sociale. Para pak çastesh vajza e saj Engjellusha ka sjell pamje të Shyhretes pranë bashkëshortit të saj. E vesh me veshje sportive, Shyhretja duket si 20 vjeçare. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *