Ja për kë po ngre dolli Beatrix Ramosaj


Ja për kë po ngre dolli Beatrix Ramosaj

Derisa po e shijon suksesin e këngës më të re “Më ndikon”, Beatrix Ramosaj po qëndron aktive edhe me imazhe të reja në rrjetet sociale.

Duke u shfaqur joshëse dhe me poza mjaftë provokuese ajo arrin vëmendje.

Kështu ka ndodhur edhe kësaj here ku është shfaqur duke ngre dolli.

Veshur në pantallona të bardhe më një bluzë më dekolte të hapur qe ia zbulonte gjoksin ajo dukej në top formë.

Dhe dollinë si duket po e ngrite për veten e saj dhe për atë që është pasi edhe në mbishkrim të imazheve kishe vendosur një emoji të gurit të çmuar ‘diamant’.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *