E dashuruar ‘kokë e këmbë’, Fifi kështu i drejtohet të dashurit


E dashuruar ‘kokë e këmbë’, Fifi kështu i drejtohet të dashurit

Me foto duke u argëtuar bashkë, kështu i drejtohet Fifi të dashurit.

Këngëtarja e njohur nga Ferizaj, Filloreta Raçi-Fifi dhe partneri i saj, biznesmeni Adis Patushi, po shijojnë një lidhje dashurie prej disa muajsh.

Çifti tashmë po kalojnë çdo moment pranë njëri-tjetrit, madje i dashuri i krijuesues së hitit “Diell” e përcjell në çdo koncert.

E të njëjtit duket se së fundmi kanë qenë duke shijuar një natë me muzikë në bazë të një postimi që është bërë në InstaStory.

28-vjeçarja ka publikuar një fotografi në InstaStory teksa ia shpreh dashurinë Patushit.

“Edhe hajde tundu mos më rri Unazën tani”, vazhdoi më tej ylli i estradës shqiptare.

Dyshja kanë nisur romancën pas daljes së Fifit nga shtëpia e famshme, Big Brother VIP.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *