Dashuri apo para? Ja si përgjigjet Loredana!


Dashuri apo para? Ja si përgjigjet Loredana!

Loredana është ndër reperet më në zë dhe të suksesshme të momentit. Këngët e saj padyshim që brenda pak orësh numërojnë miliona klikime dhe rezultojnë shumë të pëlqyera.

Reperja shpesh ndan momente nga jeta e saj personale duke nisur që nga postimet me vajzën dhe nga përditshmëria e saj.

Ditën e sotme Loredana ka postuar një ‘Ask’ në Instastory, ku të gjithë ndjekësit e saj i kanë dërguar pyetje dhe disa prej tyre reperja ka vendosur tu përgjigjet.

Një prej ndjekësve i ka drejtuar një prej pyetjeve më të shpeshta për të gjithë, se cilën do të zgjidhte Loredana, dashurinë apo parë dhe bukuroshja e ka një përgjigje për këtë.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *